Privatumo politika

Kevs labdaros ir paramos fondas (įmonės kodas: 305817105) vadovaujasi šia privatumo politika. 

Paramos suteikimo metu yra renkama tokia informacija: Vardas, Pavardė, el. pašto adresas, paramos paskirtis. Renkantis periodinę paramą, išsaugoma mokėjimo infromacija, kortelės numeris. Informacija renkama paramos teikėjui pateikus duomenis atsiskaitymo metu.

Informacija yra renkama siekiant išskirti unikalių labdarą teikiančių asmenų skaičių, suteiktos paramos paskirtį. 

www.kevs.lt naudoja „Google Analytics“, kad padėtų analizuoti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. „Google Analytics“ naudoja slapukus, informacijos rinkimui, pvz., Kaip dažnai vartotojai lankosi svetainėje, kokiuose puslapiuose jie lankosi ir kokias kitas svetaines naudojo prieš atvykstant į svetainę. Iš „Google Analytics“ gautą informaciją naudojame tik savo svetainei ir paslaugoms tobulinti. „Google Analytics“ renka tik jūsų apsilankymo svetainėje datą, priskirtą IP adresą, o ne jūsų vardą ar kitą asmenį identifikuojančią informaciją. Informacijas surinkta www.kevs.lt puslapyje nėra siejama su jūsų asmenine informacija sugeneruota naudojant „Google Analytics“. Nors „Google Analytics“ jūsų žiniatinklio naršyklėje įdiegia nuolatinį slapuką, kad kitą kartą, kai lankotės svetainėje, taptumėte unikaliu vartotoju, slapuko negali naudoti niekas, išskyrus „Google“. „Google“ galimybes naudoti ir bendrinti „Google Analytics“ surinktą informaciją apie jūsų apsilankymus svetainėje riboja „Google Analytics“ naudojimo sąlygos ir „Google“ privatumo politika.

Jūsų pateikta informacija nebus parduodama ar kitaip perduodama trečiosioms šalims nebent to reikalauja teisės aktai.

Jūs bet kuriuo metu turite teisę susisiekti su mumis ir pateikti prašymą ištrinti ar susipažinti su turima informacija. Šiais klausimais prašome susisiekti el. Paštu info@kevs.lt

Ši privatumo politika gali būti atnaujinama, laikantis naujausių teisės aktų. Naujausi pakitimai bei papildymus galite rasti mūsų svetainėje.